В мире,  Новости

Британський пенсіонер отримає 360 ударів батогом за вина

74-річний житель Великобританії в серпні 2014 року був заарештований в Саудівській Аравії за провезення в країну домашнього вина в багажнику власного автомобіля…

В даний час британський пенсіонер перебуває у в’язниці, за саудівським законами йому загрожує покарання у вигляді 360 ударів батогом. В королівстві Саудівська Аравія алкоголь повністю заборонений.

Родичі пенсіонера впевнені, що покарання він не витримає. Його дочка стверджує, що здоров’я її батька сильно підірвана, раніше він перехворів трьома типами онкологічних захворювань, хворий на астму та падагрой, а зараз вже більше року перебуває у в’язниці, куди був поміщений після арешту саудівської релігійної поліцією. Дочка впевнена, що покарання за свій вчинок її батько вже відбув.

МЗС Великобританії заявив, що буде боротися за звільнення британського громадянина. Одночасно з цією заявою на сайті зовнішньополітичного відомства була опублікована пам’ятка для відправляються в Саудівську Аравію британських громадян. Британцям в черговий раз нагадали, що контрабанда алкоголю, наркотиків, прояви гомосексуалізму, перелюбства, водіння автомобіля жінкою в Саудівській Аравії тягнуть за собою дуже суворе покарання, у тому числі і заходів фізичного впливу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *