В мире,  Новости

Після легалізації проституції в Україні мають намір розвивати секс-туризм

У разі прийняття Верховною Радою законопроекту про легалізацію проституції, нещодавно внесеного групою депутатів, Україна отримає можливість розвивати секс-туризм. Про це сказано в пояснювальній записці депутатів до резонансного законопроекту.

Автори законопроекту посилаються на досвід уцелого ряду європейських країн — Нідерландів, Греції, Німеччини, де проституція давно легалізована, ефективно регулюється державою і приносить дохід у державну скарбницю, в першу чергу від секс-туризму. На Україні ж сьогодні в цій сфері існує правова невизначеність, секс-закладу своєю діяльністю створюють сприятливе середовище для кримінального бізнесу. А національний бюджет доходів від проституції не має.

У пояснювальній записці йдеться також про необхідність орієнтації законодавства України у сфері регулювання проституції на європейські правові норми. Законопроект передбачає надання певного юридичного статусу для інтим-салонів, соціальні та трудові гарантії для їх співробітниць, передбачені законодавством України.

Власників інтим-салонів зобов’яжуть платити податки. На думку авторів законопроекту, його прийняття допоможе знизити рівень безробіття в країні та ефективно протистояти торгівлі людьми та сексуального рабства. Секс-заклади передбачається розмістити далеко від освітніх установ та органів державного управління. Обов’язкова вимога — регулярний медогляд співробітниць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *