В мире,  Новости

Іран чекає російських туристів

Російська Асоціація туроператорів (АТОР) спільно з посольством Ірану провели перше засідання робочої групи з питань туризму…

Найближчим часом буде підготовлена резолюція за результатами зустрічі, в якій будуть запропоновані конкретні кроки щодо розвитку туризму між країнами.

З боку Росії у зустрічі взяли участь Майя Ломідзе – виконавчий директор АТОР, Ірина Федина – гендиректор «ВЕДІ ТУРГРУП», Олександр Курносов – заступник гендиректора «Академсервиса» (за сумісництвом віце-президент АТОР), Наталя Петренко – замдиректра компанії «Спектрум», представники туроператорів «Мостурфлот», UTS Group, «Відходи». З іранської сторони був присутній Хассан Салех Маджд – радник посольства Ірану.

Салех Маджд у своїй вітальній промові заявив, що його співвітчизники часто відвідують Росію і роблять це із задоволенням. В цьому році іранський турпотік в Росію перевищив минулорічний на 60 тис. гостей. Суттєво сприяє попиту на Росію в іранських туристів розвиток авіасполучення – зараз між Росією і Іранів курсують 8-9 рейсів на тиждень, а до 2018 року планується відновити навіть залізничне сполучення між Тегераном і Москвою. Салех Маджд також сказав, що зараз ведеться робота над виробленням угоди про обмін туристичними групами на безвізової основі, за аналогією з угодою між Росією і Китаєм. Документ буде готовий приблизно в 2017 році.

Іранський дипломат також підкреслив високу зацікавленість Ірану в як можна більшій кількості російських туристів, незважаючи на суворість релігійних законів Ірану. Салех Маджд сказав, що вірить, що самобутня природа Ірану, стародавні пам’ятники історії, чудовий клімат посприяють тому, щоб російські гості не звертали увагу на незвичні обмеження.

Завершуючи промову, дипломат висловив подяку АТОР та особисто її керівнику Майї Ломідзе за істотний внесок у розвиток і налагодження туристичних зв’язків між Росією та Іраном.

Представники російської сторони, в свою чергу, з великим ентузіазмом поставилися до розвитку іранського туристичного напряму. Російські експерти активно цікавилися організацією виїзного туризму в Ірані для росіян, а також прийомом громадян країни в Росії, запевняли іранську сторону, що в Росії вже створено всі умови для виведення туристичного обміну на якісно новий рівень.

Олександр Курносов, заступник гендиректора «Академсервиса», який раніше часто відвідував Іран, розповів про своє бачення того, на що слід іранській стороні звернути увагу в першу чергу, щоб залучити якомога більше російських туристів.

За словами Курносова, найбільший інтерес у росіян будуть представляти Тегеран, Шираза, Ісфахана. Крім звичайних тижневих екскурсійних турів, в цих містах туристам можна пропонувати city break, який користується популярністю в Росії. Також слід робити акцент на розвитку об’єктів розміщення і активному рекламному просуванні туристичних продуктів.

Інші учасники зустрічі підтримали ідеї Олександра Курносова. Федіна ірина сказала, що тури будуть краще продаватися, якщо у туристів і операторів буде якомога більше інформації про об’єкти в новому напрямку. Майя Ломідзе додала, що для цього потрібно активно організовувати рекламні тури.

Учасники зустрічі з боку Росії привели як приклад країни-лідери туристичної галузі, які нерідко, мінімально вкладаючись у масовану рекламу, проводять багато виїзних заходів для туроператорів, під час яких російські компанії знайомляться з приймаючою стороною, вивчають пропозиції, і в підсумку укладають договори.

За результатами проведеної зустрічі була досягнута попередня домовленість скласти резолюцію і направити її в іранське посольство, щоб надалі документ потрапив до керівників туристичної галузі Ірану. Сторони також домовилися про наступне засідання групи і її темі. У жовтні планується в рамках другої зустрічі обговорити організацію рекламних турів з Росії в Іран і ряд інших заходів з місцевими туристичними компаніями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *