В мире,  Новости

У рейтингу країн, популярних у китайських туристів, Росія займає третє місце

Зовсім недавно туристична асоціація «Світ без кордонів» провела дослідження, в ході яких з’ясувалося, що Росія увійшла в трійку найбільш відвідуваних китайськими туристами країн…

Згідно з даними, наданими Всесвітньої туристської організацією (ЮНВТО), за 2014 рік в Росії побували 1,1 млн. китайських громадян. Перше місце по відвідуваності китайськими мандрівниками зайняла Італія – 2,3 млн., друге – Франція – 1,7 млн. Зазначимо, що даних за 2015 рік у ЮНВТО поки немає.

Кількість жителів КНР, що відвідали Росію, становить 1% від загальної кількості китайських туристів. Щороку близько 100 млн. китайських громадян виїжджають за кордон у туристичних цілях. Значна частина всіх відпочиваючих обмежується межами Азії. Число виїжджають в країни Європи, Америки, Африки та Океанії становить лише 13%. Такий низький відсоток пояснюється високими цінами подібних поїздок і тривалістю перельотів.

Ще на початку літа в Санкт-Петербурзі була помічена напружена обстановка в сегменті бюджетних готелів, обумовлена тим, що значна частина номерів бронюється громадянами Китаю. Ще навесні Китайська туристична асоціація заявила про те, що ними планується направляти на Байкал близько мільйона своїх туристів щороку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *