В мире,  Новости

В Єгипті посилюють заходи безпеки для туристів

Єгипет спільно з Великобританією завершує підготовчу програму, готуючись до прийняття додаткових заходів безпеки, після яких стане можливим відновлення польотів в Шарм-ель-Шейх британських туристів…

Спільна заява про це опублікували посольство Великобританії в Єгипті і Міністерство туризму ЄГИПТУ.

Як наголошується в заяві, інтенсивні переговори щодо розробки та реалізації спільного плану, спрямованого на відновлення польотів на єгипетський курорт, сторони вели протягом двох тижнів. Тепер реалізуються заключні етапи плану, що дозволяє найближчим часом відновити польоти британських туристів.

Проте британські авіаперевізники, після консультацій з МЗС своєї країни, продовжують утримуватися від польотів в Шарм-ель-Шейх. Не мають наміру, до початку січня 2016 року, відновлювати польоти авіакомпанії British Airways, Easyjet, Thomson Airways і Monarch.

4 листопада британські авіакомпанії припинили польоти в Шарм-ель-Шейх і приступили до планової евакуації з Єгипту британських туристів. Евакуація завершилася 19 листопада, було вивезено близько 17 тисяч британців.

Як повідомляють деякі єгипетські ЗМІ, з авторитетних джерел в єгипетському Міністерстві туризму стало відомо, що до середини грудня результати оновлення процедур безпеки в аеропортах міст-курортів Шарм-ель-Шейха і Хургади проінспектують експерти з Росії, Німеччини та Великобританії. Польоти авіалайнерів з Великобританії в Шарм-ель-Шейх, що мають поновитися в переддень Нового року.

Як заявив нещодавно посол Єгипту в Росії Мухаммед Ель-Бадрі, його країна веде інтенсивні переговори з Росією про відновлення польотів. Каїр і Москва виробляють прийнятне для обох сторін рішення проблеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *