В мире,  Новости

Туристку депортують зі Шрі-Ланки через татуювання

Суд Коломбо (Шрі-Ланка) звинуватив англійку Наомі Мішель Коулман в образі релігійних почуттів місцевих жителів. Причиною стала татуювання у вигляді Будди на правій руці жінки…

Шриланкийские влада в черговий раз показали, як трепетно вони ставляться до релігійної символіки своєї країни. І винятків не робиться ні для місцевих жителів, ні для туристів. Так, нещодавно поліцією Коломбо була затримана 37-річна англійка Наомі Мішель Коулман, на правому плечі якій був зображений Будда, що сидить на квітці лотоса.

Переважна більшість жителів Шрі-Ланки сповідує буддизм, і місцевий суд визнав зображення ображають релігійні почуття шриланкийцев. За рішенням суду Коулман повинна бути депортована у Великобританії, і найближчі декілька діб (час, необхідний для оформлення документів) проведе в СІЗО.

І це вже не перший подібний випадок. Так, у березні минулого року не пустили в країну двох британських туристів, у яких виявилися «образливі» татуювання. Втім, стосуються такі строгості лише татуювань, які опиняються на увазі. Туристці з Нідерландів, у якій витатуюваний на спині Будда «визирав з-під футболки, вдалося звільнитися вибаченнями і обіцянкою вибирати одяг потщательнее.

Є і більш важкі випадки. Наприклад, чотири роки тому у в’їзді в країну було відмовлено американському реперу Эйкону, який повинен був виступити з концертом. Причина — знятий спільно з Девідом Гетта кліп «Sexy Chick», в якому на тлі Будди протягом декількох секунд танцює дівчина в бікіні. А трьох французів пару років тому взагалі засудили до трьох років в’язниці (щоправда, умовно) — за те, що вони, фотографуючись, поцілували статую Будди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *