В мире,  Новости

На Кавказі відкрився гірськолижний курорт «Шаянська»

На цьому тижні в Карачаєво-Черкесії відкрився новий гірськолижний курорт «Шаянська» – одна з зон туристичного кластеру, створеного вже кілька років на Північному Кавказі.

Якщо бути точніше, відкрився не весь курорт, а лише невелика його частина, так звана перша туристична село «Шаянська – Романтик», в якій вже працюють два готелі (3-4*), сервіс-центр, магазини, кафе, а також 4 гірськолижні траси (дві зелені, червона і синя), два підйомника і система штучного засніження.

У цьому сезоні планується створити додаткову розважальну інфраструктуру для занять тюбингом і аматорським біатлоном.

Вартість розміщення в місцевих готелях обійдеться туристів від 1700 до 5000 рублів, залежно від зірковості, сезону і типу номеру. Вартість стандартного ski-pass в цьому сезоні коливається від 400 до 900 рублів (залежить від періоду і тривалості катання). Є також багатоденні та дитячі та інші види скі-пасів.

До речі, зовсім недавно гірськолижні траси цього курорту були сертифіковані міжнародною федерацією лижного спорту (FIS). Цей факт дозволить проводити тут в майбутньому міжнародні змагання.

Роботи зі створення всієї необхідної для повноцінної роботи курорту гірськолижної інфраструктури будуть продовжуватися тут до кінця 2015 року. Протягом найближчих двох років тут побудують ще 8 готелів.

За перші дні після відкриття «Шаянська – Романтик» встигли відвідати вже більше 1000 туристів.

Нагадаємо, нещодавно Рахункова Палата дійшла висновку, що гроші, виділені Урядом на розвиток туристичного кластера на Північному Кавказі нахабним чином розкрадалися, і з усіх грандіозних планів, єдиним реально споруджуваним об’єктом в регіоні є «Шаянська».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *