Отдых,  Турбізнес,  Туризм

Туроператор «Південний Хрест» – дванадцятий банкрут в цьому сезоні

Великий московський багатопрофільний туроператор «Південний Хрест» оголосив увечері в середу про припинення своєї діяльності, ставши, таким чином, дванадцятим туроператором-банкрутом на російському туррынке в поточному сезоні.

Керівництво компанії пояснило неможливістю виконувати свої зобов’язання перед туристами і партнерами сильним падінням попиту на тури на тлі низки гучних банкрутств найбільших туроператорів країни.

Експерти вперше дізналися про проблеми в «Південному Хресті» ще в минулі вихідні. У суботу, 6 вересня, авіакомпанія «U-Tair» повідомила Ростуризм про можливе скасування частини своїх рейсів за заявками цього туроператора з 7 вересня. Правда, в цей же день конфлікт був вирішений і всі туристи полетіли на відпочинок.

Ще за непідтвердженими даними, в даний час на відпочинку за кордоном перебуває близько 9000 клієнтів «Південного Хреста», і ще близько 20000 – повинні були поїхати на відпочинок по лінії цього туроператора найближчим часом. Відповідальність туроператора була застрахована на 300 мільйонів рублів у страховій компанії «РЕСО-Гарантія».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *