Отдых,  Турбізнес,  Туризм

Турагентство «Пегас Туристик» кинуло десятки туристів

У поліцію відразу кількох міст Іркутської області звернулися понад півсотні клієнтів турагентства «Пілігрим-Тур», що працює під брендом відомого московського туроператора PEGAS TOURISTIK.

Як виявилося, всі вони повинні були вилетіти під час новорічних канікул на відпочинок в теплі країни, але їх відпочинок був зірваний з вини турагента, через яке вони купували тур.

Хтось з постраждалих прямо в аеропорту дізнавався, що його немає в списках пасажирів, і повертався додому в подиві: «Як же так, путівка була сплачена в повному обсязі, а відпочинок зірваний. Але комусь поталанило ще менше: люди поїхали в Таїланд без зворотних авіаквитків, страхових полісів і ваучери на проживання в готелях, оскільки співробітники турфірми запевнили, що видадуть їх по прильоту в аеропорту. В результаті туристи залишалися в чужій країні, без знання англійської, без готелю і без грошей, наодинці зі своїми проблемами.

Як виявилося, багатьох обдурених туристів не було не тільки в списках пасажирів на рейсах, але їх тури взагалі не були проплачені туроператорам.

Природно, клієнти в обуренні потягнулися за роз’ясненням в офіси «Пілігрим-Тур» в містах Ангарськ і Усольє-Сибірське, де вони оформляли тури, але їх чекали там закриті вікна і двері, а менеджери по телефонам запевняли, що вони також є жертвами афери свого керівництва в особі Аркадія Шмигуна, зниклого, до речі, в невідомому напрямку.

Чесно сказати, мені автору цієї статті не особливо віриться в невинність менеджерів, оскільки вони точно повинні були знати про фінансову ситуацію в компанії і про те, проплачені заявки їх туристів туроператорам чи ні. І якщо б у них була хоч крапля совісті, попередили б своїх туристів заздалегідь, про цю ситуацію, а не чекали, поки розлючені ошукані туристи будуть ломитися в офіс.

Справа в тому, що згідно з договорами між туроператорами і агентствами, після бронювання туру турагентство зобов’язане протягом 2-3 днів сплатити якусь частину вартості туру (мінімум 50%) туроператору, але зазвичай на «високий дати», такі як Новий рік це все 100%. Тобто якщо агентство не оплачує, туроператор анулює тур. І менеджери точно знали, оплачені тури чи ні, оскільки вся ця інформація відображається і в онлайн-кабінетах і на пошту агентствам прийшла б сотня листів від туроператорів, з вимогами оплатити тур.

Як з’ясували ЗМІ, недобросовісність у відношенні своїх клієнтів «Пілігрим-Тур» в минулому вже виявляв. Ось що каже одна з його колишніх клієнток Ольга М., яка в 2013 році відпочивала в Таїланді:

Я їздила на відпочинок з маленькою дитиною. Тур був заздалегідь заброньований, був оплачений індивідуальний трансфер, але на місці виявилося, що ніякого індивідуального трансферу не буде, готель замінили на зовсім інший, рівнем нижче.

Як виявилося у власника «Пілігрим-Тур» було шість офісів в Іркутську, Ангарську і Усольє-Сибірському, і всі вони досить успішно працювали по франчайзингу з туроператором «Пегас Туристик», але могли співпрацювати і з іншими туроператорами. При це вони активно рекламувалися, в тому числі і в Інтернеті, їх оголошеннями типу «в’єтнам гарячі тури» або «тайланд гарячі тури» рясніли всі великі туристичні портали в регіоні.

Втім, банкрутство «Пілігрим-Тур», озвучене в багатьох ЗМІ взагалі здивувало багатьох представників турбізнесу Іркутської області, адже подібні компанії виступають лише в ролі посередників між туроператорами і клієнтами, тобто беруть оплату за тури, передають її туроператорам, і живуть за рахунок відсотків від угоди. Але тут все вийшло зовсім по-іншому. Аркадій Шмигун гроші з людей за тури зібрав, туроператорам їх не проплатив і зник. Мовою юристів це називається шахрайством, та ще, причому у великому розмірі і в особливо цинічній формі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *