Отдых,  Турбізнес,  Туризм

Ще один крупний туроператор вийшов на Сочі

Російський туроператор TUI анонсував початок роботи літніх туристичних програм в Сочі з Челябінська, Самари і Казані…


Тепер жителям перерахованих міст і регіонів будуть доступні цілі пакетні тури в Сочі і Абхазію, а також окреме проживання у курортних готелях. Прямий авіапереліт до аеропорту Адлера.

За інформацією прес-служби TUI, перельоти з Самари в Сочі планується здійснювати з 03.03.16 за 16.09.16; з Казані – з 10.06.16 за 13.06.16; з Челябінська – з 7.06.16 за 13.06.16.

Представники компанії уточнюють, що в Сочі відпочиваючим будуть запропоновані різні варіанти проживання. Це можуть бути затишні апарт-готелі, пансіонати та санаторії, а також фешенебельні готелі відомих торгових марок. Наприклад, у готелі «Золотий Колос» спеціально для самих маленьких буде надавати свої послуги дитячий клуб TUI Тукан NEXT. У готелі «Перлина» гостям буде пропонуватися особлива концепція відпочинку «TUI Завжди поруч», що передбачає цілодобове обслуговування клієнтів.

Компанія TUI також переслідує мету підвищити привабливість перерахованих вище російських регіонів. Для цього туроператор уклав угоди про взаємодію в туристичній сфері з держорганами Татарстану, Челябінської і Самарської областей.

«Компанія TUI планує подальше розширення туристичних пропозицій щодо відвідин унікальних місць і об’єктів відпочинку в самих різних регіонах країни, і активне знайомство туристів з захоплюючими маршрутами», — повідомляють представники TUI.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *