Отдых,  Турбізнес,  Туризм

Туроператори очікують «відкриття» Єгипту до літа

До літа нинішнього року в Єгипет можуть повернутися туристи з Росії. Це напрямок виїзного туризму може знову стати найбільшим в країні. Так заявив Віктор Тополкараев, генеральний директор НТК «Інтурист».


У перший місяць, вважає Віктор Тополкараев, в Єгипет можуть відправитися до 200 тисяч осіб. Греція опиниться на другому місці за популярністю, серед інших популярних європейських напрямків будуть затребувані Болгарія і Кіпр.

Нагадаємо, 6 листопада минулого року між Росією та Єгиптом було припинено авіасполучення після катастрофи над Синайським півостровом лайнера з російськими туристами. Основною версією катастрофи був названий терористичний акт. З цією версією погодилися і єгипетські влади, спочатку повністю відкидала її. Проблему відновлення авіасполучення між двома країнами обговорювали по телефону президент Єгипту Абдель Фаттах і президент РФ Володимир Путін.

Як заявляла раніше єгипетська сторона, забезпечення безпеки авіаперельотів, аеропортів і курортів має бути вкладено $32 млн. Російська сторона вважає можливим відновлення польотів тільки після отримання гарантій безпеки туристів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *