Отдых,  Турбізнес,  Туризм

Іспанія переорієнтується з росіян на англійців

На думку аналітиків Асоціації туроператорів Росії (АТОР), в Іспанії залишили спроби відновити турпотік з Росії, галузь переорієнтовується на потік з Великобританії…


Із-за нестабільності в країнах-конкурентах — Єгипті, Туреччині і Тунісі, в поточному році Іспанія повинна стати одним з найбільш затребуваних напрямків пляжного туризму. Відмовилися від поїздок в країни Близького Сходу європейці стали масово планувати відпустку в Іспанії. А оскільки, за даними АТОР, Росія для Іспанії ключовим ринком ніколи не була, іспанські туроператори переорієнтувалися на активно зростаючий британський ринок виїзного туризму.

Деяка частка місць для росіян все ще залишиться в іспанських готелях в сильно урізаному кількості. При цьому, як припускають аналітики АТОР, зросла популярність іспанських курортів позбавляє росіян надії на різні знижки та спеціальні пропозиції.

За інформацією Росстату, протягом 9 місяців минулого року число подорожей з Росії в Іспанію зменшилося на 41% і склала 626 тисяч осіб. Головною причиною спаду аналітики вважають ослаблення курсу російського рубля до світових валют, до майбутнього літнього сезону ця тенденція, на їхню думку, навряд чи зміниться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *