Отдых,  Турбізнес,  Туризм

TEZ TOUR виходить на російський ринок внутрішнього туризму

На щорічному саміті в Греції російські засновники міжнародного туроператора TEZ TOUR Олександр Синигибский і Олександр Буртин заявили про вихід туроператора на ринок внутрішнього туризму.


Мова в першу чергу йде про курортній зоні Сочі та інших чорноморських курортах Кубані. Компанія TEZ TOUR, на основі своєї внутрішньої оцінки, має намір переорієнтувати на це напрямок до 20% своїх клієнтів, які раніше планували відпочити в Туреччині.

За іншими напрямами внутрішнього туризму бізнес-рішення, за словами засновників TEZ TOUR, будуть прийняті після всебічного економічного аналізу. Однак туроператор не має наміру відмовлятися від основних своїх портфельних пропозицій, на напрямках Кіпр, Греція, Болгарія, ОАЕ і деяких інших активна робота буде продовжуватися.

Олександр Синигибский вважає, що у кожного російського регіону є певний туристичний потенціал. Останнім часом інтерес до внутрішнього туризму виявляють не тільки держава, але і клієнти TEZ TOUR, і агентства. Галузь можна розвивати в регіонах десятиліттями. Синигибский заявив, що їх серйозного проекту вже надається державна підтримка, та висловив сподівання, що така підтримка буде всебічною. За його словами, TEZ TOUR за 21 рік накопичив великий досвід, працюючи на пляжних напрямках. І вже третій рік приймає туристів, що приїжджають в Санкт-Петербург. При цьому влада Москви та інших регіонів теж надають підтримку туроператору.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *