Отдых,  Турбізнес,  Туризм

З Ірану в Москву запустять туристичний поїзд

Британська туристична компанія Golden Eagle пропонує здійснити захоплюючу подорож на комфортабельному туристичному поїзді з Тегерана в Москву…

Інформація про новому реченні Golden Eagle розміщена на сайті компанії. Перша подорож, яке триватиме близько двох тижнів має відбутися в квітні майбутнього року.

Мандрівникам доведеться подолати майже 10 тисяч кілометрів, проїжджаючи по історичному маршруту стародавнього Великого Шовкового шляху. Відправною точкою поїздки стане столиця Ірану Тегеран, тут туристи ознайомляться з місцевими пам’ятками, потім вирушать в іранські міста Мешхед, Ісфахан і Йезд, відвідавши по дорозі руїни древнеперсидской фортеці Персеполя.

Далі маршрут незвичайного поїзда буде пролягати через Туркменістан, Узбекистан і Казахстан. Особливо відзначено, що один з днів подорожі буде цілком присвячений відвідуванню космодрому на Байконурі. І фінальною точкою маршруту повинна стати Москва, у столиці Росії туристи проведуть два дні.

Як передбачається, мінімальна вартість залізничного туру складе $21 000, максимальна — $80 000 з однієї людини.

Спеціалізація туристичної компанії Golden Eagle — організація залізничних турів у різних куточках світу. Компанія, зокрема, пропонує клієнтам подорожі від Москви до Владивостока по Транссибірської магістралі, поїзні маршрути з Туреччини, Китаю, країн колишнього СРСР і країн Східної Європи.

У липні цього року повідомлялося, що Golden Eagle запропонувала туристам здійснити десятиденне залізничне подорож по Північній Кореї. Ціна такої подорожі — 2890 євро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *