Отдых,  Турбізнес,  Туризм

У Турпомощи пояснили, в яких випадках будуть допомагати туристам

Механізм надання допомоги туристам буде запускатися у випадках, коли туроператор, що входить в загальноросійське об’єднання «Турпомощь», з якихось причин не в змозі виконати свої зобов’язання перед своїми клієнтами, виїхали на відпочинок.

У разі настання такої ситуації туристу необхідно буде письмово або по телефону повідомити в «Турпомощь» про свою проблему, зазначивши при цьому свої дані, місце (де знаходиться), контактну інформацію та докладно пояснивши, чому йому потрібна допомога.

Мабуть, найважливішим пунктом в затверджених правилах є те, що отримати допомогу зможуть лише «організовані» туристи, тобто уклали договір з туроператором. Його номер, до речі, теж значиться в обов’язковому переліку інформації, яку потрібно повідомити для отримання допомоги. Потім якщо підтвердиться, що турист дійсно знаходиться в безвихідній ситуації з вини туроператора, то з компенсаційного фонду «Турпомощи» будуть оперативно виділені кошти на його заселення в готель, на харчування, і при необхідності, на надання медичної допомоги.

Також в документі підкреслюється, що нові правила не поширюються на випадки екстреної евакуації росіян з території іноземних держав у зв’язку з виникненням загрози безпеки їх здоров’ю і життю. Рішення про подібну евакуації, як правило, приймається президентом країни і поверненням туристів на Батьківщину в таких випадках займаються МЗС, МНС та інші державні відомства.

Нагадаємо, об’єднання туроператорів «Турпомощь» з’явилося в минулому році після низки гучних скандалів і банкрутств туркомпаній, в результаті яких постраждали тисячі туристів. Саме за рахунок щорічних внесків туроператорів і буде створений компенсаційний фонд для допомоги постраждалим туристам.

Членство в об’єднанні «Турпомощь» зараз добровільне, але з 1 травня нинішнього року стане обов’язковим, в результаті чого працювати в сфері виїзного туризму зможуть тільки ті компанії, які входять в нього.

Збираєтеся на Чорне море і ще не вирішили куди поїхати? Їдьте на відпочинок в найпопулярніше і веселе місце Чорноморського узбережжя – в Геленджик. Радимо бронювати проживання в готелях Геленджика через туроператора Реліз-Тур.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *