Визы и транспорт

Безвізові острови Греції в 2014 році

У новому літньому сезоні 2014 року влада Греції дозволять всім іноземним туристам, відпочиваючим на території Туреччини, в’їжджати без попереднього оформлення візи вже на 7 грецьких островів…

Нагадаємо, вперше подібний спрощений візовий режим зі своїми п’ятьма островами Греція ввела в літньому сезоні 2012 року. Туристи приїжджали було попереднього оформлення візи, вона

вклеивалась ним паспорта прямо в портах після прибуття на острови, і коштувала 35 euro.

Програма полегшеного безвізового в’їзду стала дуже популярна серед іноземців, які відпочивають на турецьких курортах, в тому числі і серед росіян, значно збільшивши турпотік до Греції. Тому не дивно, що практичні греки вирішили не тільки не згортати її, але і збільшили число що беруть участь в ній островів до семи.

Роком раніше безвізовий режим поширювався лише на острови Родос, Кос, Лесбос, Хіос і Самос. А в нинішньому році до них додалися – Сімі (Symi, знаходиться в 9 км узбережжя Туреччини) та Кастелорізо (Kastellorizo, знаходиться в 2-х км від узбережжя Туреччини).

Головне пам’ятати, що безвізові острови Греції є такими тільки для тих іноземних туристів, що прибувають на них з території Туреччини. І перебувати на островах за отриманою в порту полегшеної візі можна до 15 днів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *