Страхові компанії більше не хочуть страхувати туроператорів

0
231

У серпні поточного року більше десятки великих і дрібних російських туроператорів оголосили про банкрутство, в результаті чого стало зрозуміло, що у взаємодії страхових компаній і туроператорів є серйозні проблеми.

І тепер під питанням опинилася здатність туроператорів застрахувати відповідальність перед клієнтами до початку наступного сезону. Справа в тому, що багато страхові компанії мають намір відмовитися від страхування туроператорів, про це повідомляється на сайті Асоціації туроператорів Росії.

Як повідомили в АТОР, одна з турфірм, що планує почати туроператорську діяльність навесні наступного року, обдзвонила кілька страхових компаній, у тому числі лідерів ринку. Всі страховики, до яких звернувся новоявлений туроператор, відмовилися надавати свої послуги. З туристичним бізнесом більше не хочуть співпрацювати компанії, такі як «Ингосстрах», «Орбіта», «Альянс», «МСК», «Росгосстрах», «Ресо-Гарантія», «Альфа-страхування», «Російський Стандарт», «Республіканський страховий дім», а також «Согаз».

Деякі СК готові продовжити співпрацювати з туристичними компаніями, проте вони збираються знизити кількість партнерів. Крім того, СК мають намір переглянути страхові тарифи, а також ввести додаткові умови співробітництва для туристичного бізнесу.

Крім того, при міністерстві культури РФ створили робочу групу, яка займається реформуванням законодавства в галузі туризму, – передбачається, що законодавство щодо страхування відповідальності туристичних фірм буде посилено. Повідомляється, що розробляється остаточний варіант законопроекту буде представлений вже 15 вересня поточного року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here