Недвижимость,  Страхування

Страхові компанії більше не хочуть страхувати туроператорів

У серпні поточного року більше десятки великих і дрібних російських туроператорів оголосили про банкрутство, в результаті чого стало зрозуміло, що у взаємодії страхових компаній і туроператорів є серйозні проблеми.

І тепер під питанням опинилася здатність туроператорів застрахувати відповідальність перед клієнтами до початку наступного сезону. Справа в тому, що багато страхові компанії мають намір відмовитися від страхування туроператорів, про це повідомляється на сайті Асоціації туроператорів Росії.

Як повідомили в АТОР, одна з турфірм, що планує почати туроператорську діяльність навесні наступного року, обдзвонила кілька страхових компаній, у тому числі лідерів ринку. Всі страховики, до яких звернувся новоявлений туроператор, відмовилися надавати свої послуги. З туристичним бізнесом більше не хочуть співпрацювати компанії, такі як «Ингосстрах», «Орбіта», «Альянс», «МСК», «Росгосстрах», «Ресо-Гарантія», «Альфа-страхування», «Російський Стандарт», «Республіканський страховий дім», а також «Согаз».

Деякі СК готові продовжити співпрацювати з туристичними компаніями, проте вони збираються знизити кількість партнерів. Крім того, СК мають намір переглянути страхові тарифи, а також ввести додаткові умови співробітництва для туристичного бізнесу.

Крім того, при міністерстві культури РФ створили робочу групу, яка займається реформуванням законодавства в галузі туризму, – передбачається, що законодавство щодо страхування відповідальності туристичних фірм буде посилено. Повідомляється, що розробляється остаточний варіант законопроекту буде представлений вже 15 вересня поточного року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *