Недвижимость,  Страхування

Клієнти «Неви» отримають компенсації лише в 2015 році

Туристи, які постраждали із-за банкрутства петербурзького туроператора «Нева», зможуть почати отримувати компенсації тільки після січня 2015 року. Про це розповіли представники СК «Сходження» на своєму сайті.

За словами представника страховика, оскільки сума відшкодувань вже практично дорівнює сумі, на яку застрахувалася «Нева», вони змушені застосувати принцип пропорційності при виплатах страхових відшкодувань. Однак зробити це можна буде лише в наступному році, так як деякі страхові випадки все ще не настали.

У компанії розповіли, що деякі продані туроператором «Нева» путівки заплановані на січень 2015 року. Проблема полягає в тому, що розрахувати виплати можна тільки після безпосереднього настання страхового випадку. Це означає, що провести підрахунок вийде тільки після дати, коли почне діяти тур.

Нагадаємо, що 16 липня поточного року туроператор «Нева», який входить до числа найстаріших туркомпаній РФ, заявив про те, що припиняє роботу. На момент оголошення про банкрутство оператора за кордоном відпочивало близько 6,5 тисяч туристів. Відомо, сума страховки компанії становить 454,2 млн. рублів. Страховиком туроператора виступає ЗАТ СК «Сходження», яким необхідно здійснити компенсаційні виплати приблизно 17 тисячам осіб.

Цікаві статті: Найтсбрідж, Монастирі Португалії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *