Новости

Пультова охорона приватного майна і сім’ї

Послуги з пультової охорони приватного майна, які пропонує наша компанія, є неперевершеними за зручністю, якістю та доступності. Ми постійно в контакті з кращими виробниками охоронних сигналізацій, і завдяки цьому факту можемо гарантувати що, звернувшись до нас, ви отримаєте найсучасніші на даний момент охоронні рішення з усіх доступних на ринку.

Наша команда фахівців готова разом з вами розробити дизайн вашого охоронного комплексу охрана имущества.
Пропонуючи готові, закінчені рішення ми можемо обслужити і невеликий будиночок або квартиру і великий особняк.
Ми в змозі встановити вам:
і охоронну сигналізацію з сиреною, що запобігає вторгнення,
і тонко налаштовану, потужну і дорогу систему для повноцінної охорони цілого будинку:
з сенсорами на дверях і вікнах
з датчиками руху, диму, тепла
з 24-годинним безперервним моніторингом її стану
і відеоспостереженням за периметром.

Охорона квартири і вашого благополучіяПультовая охорона приватного майна, можливо, найважливіша функція серед всіх сервісів, які надає наша компанія. Сигналізація приєднується до нашого пульта централізованого спостереження (ПЦС), і в разі спрацювання датчиків наші оператори відразу викликають міліцію, пожежників і власні патрульні екіпажі для з’ясування причин спрацювання. Що ще потрібно для спокою, поки вас немає вдома?
Ще один аспект пультової охорони приватного майна — пожежна сигналізація. Багато сімей пропускають пожежну сигналізацію в списку необхідних систем охорони свого житла, вважаючи, що встановити прості, неконтрольовані датчики диму досить для попередження пожежі. Але вони забувають, що якщо їх немає вдома, або вони сплять, то такі датчики не зможуть захистити будинок. Саме тому ми завжди намагаємося переконати наших клієнтів, що краще використовувати можливості сигналізації повністю, і обов’язково підключити інтегровані датчики, що реагують на тепло, дим і вогонь.
Також можливо в режимі реального часу контролювати приміщення і безпеку своїх дітей підключивши послугу «особистий відео-контроль».

Ще більше підвищити безпеку дитини допоможе установка на квартирі Кнопки Тривожною Сигналізації (КТС). Пристрій призначений для екстреного виклику допомоги користувачем.
Додатково користувач може придбати мобільну тривожну кнопку «Гаруда», яка дозволить йому самостійно через інтернет визначати місце положення пристрою. Подивіться опис мобільного тривожної кнопки.
Скористайтеся послугами централізованої пультової охорони «Веселка» і ваші діти завжди будуть під надійним наглядом!
Виїзд по тривозі здійснюється патрулями позавідомчої охорони УВО МВС РФ і черговими екіпажами ЧОП «Веселка».
Нашої компанії довіряють свою власність і безпеку тисячі задоволених клієнтів. Просто зателефонуйте нам, і наша група сертифікованих фахівців прибуде до вас для огляду приміщень та узгодження рішення, яке вміститься в ваш бюджет і вирішить всі ваші проблеми щодо забезпечення необхідної безпеки вашого будинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *