Новости

Установка інтернету в офіс по виділеній лінії

В наші дні роботу будь-якого офісу або організації, незалежно від виду діяльності, важко організувати без наявності мережі інтернет. Зазвичай в місті, особливо в такому великому, як Москва, є безліч провайдерів і вибрати з них найкращого буває нелегко. Як правило, необхідно дотримання безлічі умов — висока швидкість підключення, надійність зв’язку, вигідні тарифи. Провайдер «Комплат» задовольняє всім цим умовам і надає послуги доступу в Інтернет для юридичних осіб за швидкісним виділених каналах в офісах, підприємствах і нежитлових приміщеннях, розташованих в Москві.

Організація каналу зв’язку проводиться на основі власної волоконно-оптичної мережі і дозволяє встановити інтернет в офіс зі швидкістю до 1 Гбіт / с. На сьогодні наша мережа выделенная линия интернет охоплює більшість будинків в центрі Москви (ЦАО, ЗАТ, СЗАТ) в межах третього транспортного кільця. Ви можете підключити швидкий виділений інтернет в офіс в районах Арбат, Дорогомілово, Міщанський район, Пресня, Тверській район, Хамовники, Хорошево-Мневники, Якиманка, Філі. Карта покриття мережі «Комплат» регулярно розширюється.
Завдяки сучасним технологіям, організація каналу виділеного інтернету може бути здійснена в найкоротші терміни. В результаті, ви отримаєте виділену лінію надійного оптоволоконного інтернету для офісу — це буде не просто корпоративна комп’ютерна мережа передачі даних, а надшвидкісний оптоволоконний інтернет канал, який працює без збоїв і зупинок. Виділений канал зв’язку не схильний до проблем, властивим іншим способам підключення до інтернету — обривів зв’язку, низькій швидкості передачі і складності в обслуговуванні.

Якщо ви хочете встановити надійний інтернет в офіс в Москві, то підключення безлімітного інтернету по виділеній лінії є самим грамотним вибором:
ви економите значні кошти
отримуєте височаюшую швидкість передачі даних
підключаєте безпечний інтернет в захищеній корпоративної мережі
забезпечуєте стабільність підключення до інтернету в офісі
користуєтеся ексклюзивним обслуговуванням і техподдержкой
Крім цього, висока швидкість оптоволоконної мережі інтернет-каналу за технологією ETTH (Ethernet-To-The-Home) дозволяє підключити цифрову телефонію і цифрове телебачення, таким чином, ваша організація отримує додаткові засоби зв’язку:
нові міські телефонні номери
міжміський та міжнародний телефонний зв’язок
відеоконференцзв’язок і зв’язок віддалених офісів
Підключивши виділений інтернет для юридичних осіб, ви отримуєте не просто інтернет оптоволокно, а цілу корпоративну мережу з величезними можливостями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *