Новости,  Отдых,  Транспорт

ОРЕНДИ ПРИВАТНИХ ЛІТАКІВ

Компанія «jets-yachts» пропонує аренда самолета москва, організацію чартерних бізнес-рейсів по максимально вигідних умовах і з наданням найвищого комфорту для пасажирів на бортах своїх літаків. Ми пропонуємо літаки під замовлення різної місткості і рівня комфорту, які в будь-якому випадку передбачають орагізацію польоту пасажирів на вищому рівні.

Для нашої компанії організація чартерного рейсу є більш комплексним поняттям, ніж просто оренда приватного літака (авіатаксі) по заданому маршруту. Чартерний рейс може бути організований з урахуванням найнесподіваніших побажань. Деякі послуги можуть бути надані виключно при замовленні рейсу, але ряд додаткових послуг може надаватися окремо.

Бронюючи рейс, Ви можете доповнити свій політ, на літаку бізнес класу, замовленням харчування на борту, який включає набір холодних закусок і напоїв Business класу, або ексклюзивним кейтерингом за попереднім погодженням. Також при замовленні рейсу Ви можете замовити на борт святкове оформлення салону, букет квітів або озвучити менеджеру Ваші інші побажання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *