Визы и транспорт

Фарерські острови відкрили представництво в Росії

У Росії з 10 березня почало діяльність офіційне представництво Фарерських островів, які є частиною Данії. Цю організацію очолив доктор Бйорн Куной, який обіймає посаду юрисконсульта МЗС.

За словами асистента Представництва, Олени Биковської, інтерес громадян РФ до Фарерських островів в значній мірі виріс в останні роки. Вона розповіла, що стало набагато більше контактів у сфері бізнесу, а саме: туризму, рибальства та культури.

Зараз ведуться зустрічі з представниками бізнесу Росії, а також з культурними організаціями — це робиться для розробки стратегії взаємовигідного співробітництва. Так, спочатку планується зміцнити торговельні відносини, а також розвинути туризм.

Архіпелаг Фарерські острови є частиною Данії. Фарерські острови приваблюють багатьох мандрівників, при цьому найчастіше для відпочинку їх вибирають шанувальники дайвінгу та риболовлі, а також ті мандрівники, які хочуть провести спокійний і розмірений відпочинок на природі.

Щоб відвідати Фарерські острови в посольстві Данії необхідно отримати спеціальну візу, при цьому у виданій датської візі повинна бути позначка, що туристу дозволяється відвідати Фарерські острови. Територія архіпелагу не входить в зону Шенгенської угоди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *