Новости

Пультова охорона в Липецьку

Пультова охорона
Вона має кілька видів залежно від способу оповіщення та предмета охорони:

тривожна сигналізація

Під час нападу на об’єкт, що охороняється персонал замовника, натисканням кнопки на стаціонарному чи переносному пристрої, подає сигнал тривоги на ПЦС (пульт централізованого спостереження). Чергує по пульту співробітник ЧОО негайно направляє на об’єкт групу (або кілька груп) швидкого реагування для захисту від протиправних посягань з охрана в липецке або для іншої допомоги в залежності від обставин, що склалися.

Охоронна сигналізація

Постановка об’єкта на пульт централізованого спостереження та моніторинг його черговими по ПЦС.

Це технічна система, що дозволяє захистити об’єкт від протиправного проникнення (крадіжки), коли на об’єкті немає персоналу, що і робить цю форму охорони дешевше альтернативних. При цьому технічними засобами контролюється цілісність периметра і рух всередині приміщення. При надходженні сигналів тривоги, об’єкт негайно перевіряється групою швидкого реагування. Практика показує, що на об’єкти, що знаходяться під пультової охороною, кваліфіковані проникнення не розпочинаються, а некваліфіковані, як правило, успішно присікаються.

Пожежна сигналізація

Це технічна система, що дозволяє під час відсутності персоналу на об’єкті виявити загоряння (задимлення) на території охоронюваного приміщення і своєчасно вжити екстрених заходів. На об’єкт прибуває група швидкого реагування охоронного підприємства, викликається група швидкого реагування МНС, локалізується або ліквідується вогнище загоряння і рятується від вогню ввірене під охорону майно.

Водний моніторинг Система водного моніторингу дозволяє контролювати ситуацію при аваріях опалювальних, водонапірних, каналізаційних систем.

Газовий моніторинг Система газового моніторингу здатна встановити наявність домішок газу в повітрі і запобігти вибухам, отруєння і загоряння шляхом повідомлення центральної станції.

Обслуговування охоронного обладнання

Комплекс заходів по обслуговуванню охоронного і пожежного обладнання передбачає експертизу, проектування і обслуговування систем охоронної та пожежної сигналізації

будь-якої категорії складності зі складанням проектно-кошторисної документації та узгодженням її у відповідних органах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *