Новости

Офис в красногорске

Таке розташування ділового центру, комфортабельні офісні приміщення і низька орендна ставка роблять оренду офиса в Красногорске привабливою для представників будь-якого бізнесу.

Успішна діяльність будь-якого бізнесу багато в чому залежить від правильного вибору приміщення, де буде здійснюватися комерційна діяльність. До таких приміщень належать в першу чергу офіси, склади і виробничі цехи.

Високі ціни на оренду столичної комерційної нерухомості непосильні для багатьох компаній, тому бізнесмени все частіше віддають перевагу більш доступний варіант — зняти офис в красногорске. На користь цього населеного пункту говорять зручне місце розташування в безпосередній близькості від МКАД, розвинена інфраструктура, наявність гілки метрополітену і великої лісопаркової зони.

Нарешті, вирішальним аргументом є величина орендної ставки, яка значно нижче в порівнянні з Москвою.

В останні роки спостерігається тенденція переміщення комерційних підприємств столиці за межі МКАД. Цьому сприяють дорожнеча оренди в межах міста, розвиток столичних передмість і прагнення більшості компаній розширити свою діяльність. У цій ситуації оренда офиса в Красногорске актуальна як ніколи, в першу чергу для бізнесу, що розвивається з обмеженим бюджетом.

Ми пропонуємо потенційним клієнтам зняти офиса в Красногорске і скористатися численними перевагами нашої комерційної нерухомості. Оренда офиса в Красногорске дозволить вам здешевити складську і транспортну логістику, знизити витрати на утримання співробітників і при необхідності оперативно розширити поле діяльності завдяки постійній наявності вільних площ.

Переваги бізнес-центру в Красногорске

Будівля центру спроектовано і побудовано з дотриманням усіх технологічних норм і обладнано найсучаснішими системами вентиляції, опалення, водопостачання та кондиціонування. Безпека орендарів забезпечується цілодобовою охороною, системами відеоспостереження та контролю доступу, автоматичними шлагбаумами.

В рамках послуги «оренда офиса в Красногорске» ми пропонуємо приміщення від власника площею від 12-50 до 1 000 кв. м. Приміщення спроектовані максимально ергономічним чином, а їх обробка виконана з використанням високотехнологічних екологічно чистих матеріалів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *