Новости

Билеты на поезд Москва — Санкт-Петербург / Санкт-Петербург — Москва

Поїзд підвищеного комфорту «Гранд Експрес», який курсує між двома російськими столицями — Москвою і Санкт-Петербургом — міцно завоював довіру у пасажирів. Квитки на поїзд — чи не найперший питання, яке цікавить пасажира після знайомства з розкладом. Існує кілька зручних способів придбання квитків на «Гранд Експрес»:

1. Інтернет. Найсучасніший і популярний на сьогоднішній день спосіб купити залізничні квитки. Тут можливості широкі:

— Офіційний сайт поїзда «Гранд Експрес», на якому Ви перебуваєте. Тут і зараз можна придбати електронний жд билеты в Питер в режимі онлайн. Головна зручність полягає в тому, що на сайті детально описані всі стандарти вагонів, є багато актуальних фотографій, які сприяють правильному вибору формату майбутньої подорожі. А якщо якесь питання залишається не вирішеним, можна зателефонувати. Досвідчені менеджери компетентно дадуть відповідь на будь-яке питання. Квитки на офіційному сайті — це ще й вигідно, так Ви працюєте безпосередньо з перевізником і його тарифами, мину посередників, їх збори. І зареєструвавшись тут, можна отримувати мінімальні ціни на жд билеты в Санкт-Петербург / Москву, всю інформацію з перших рук.

— Електронний квиток на сайті РЖД. Така можливість дозволяє придбати жд билеты в питер місце в вагоні потрібного класу в звичному «залізничному» інтерфейсі. Причому зовсім неважливо, де в цей момент перебуває майбутній пасажир «Гранд Експресу».

— На різних сайтах онлайн туристичних агентств (OTA), що займаються продажем жд билеты в питер. Таких як: Туту.ру; Озон, Зв’язковий, Білетікс і ін. Будьте готові до високих цін! Ці сервіси стягують додаткові збори поверх тарифу перевізника за оформлення квитків через них.

2. Каси вокзалу — Ленінградського в Москві, Московського в Санкт-Петербурзі або іншого Вам зручного. Варто зауважити, що цей спосіб сьогодні користується все меншим попитом, адже купити жд билеты в питер і не виходячи з дому.

Квитки на поїзд — проміжний етап, що змушує передчувати задоволення від майбутньої поїздки. Важливим моментом є вартість квитків, оскільки багато продавців з метою залучення покупця і реклами своїх послуг показують неповну ціну. Найзручніше купити жд билеты в питер без зборів на офіційному сайті компанії «Гранд Сервіс Експрес».

Квитки Москва — Санкт-Петербург: яким класом подорожуєте?

Ціна квитка безпосередньо залежить від вагону «Гранд Експресу» в я комий ви придбали квиток. Найбільш дешевим вважається клас Економ, найпристижнішим і відповідно дорогим класом Гранд Імперіал. Детальніше про ціни, на прикладі однієї довільної дати:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *