Новости

Тонировка окон в офисе

Компанія «Best-ton»
В даний час в архітектурі все частіше знаходять застосування тонировка окон в офисе.
Вони допомагають урізноманітнити зовнішній вигляд будівель, будучи однією зі складових дизайнерського рішення; можуть бути використані стосовно до багатьох елементів будівель (двері, вікна, вітрини, фасадні елементи) в якості декоративного оформлення, пропонують велику різноманітність кольорів і оптичних ефектів. Будь-які скляні конструкції можуть бути покриті плівкою, причому, при необхідності, в короткі терміни і за досить невисоку ціну можуть бути замінені.

Важливими є і тонировка окон в офисе чисто практичні якості будівельних плівок. Можливість блокування ультрафіолетового випромінювання, без зниження ступеня освітленості приміщення; можливість легкого затемнення і антивідблиску захист — дуже допоможуть при роботі за комп’ютером у разі, коли Ваш будинок або офіс майже цілий день освітлені сонцем. Не варто обходити стороною і можливість використання тонировка окон в офисе, що бронюють та антивандальних плівок, які збережуть Ваші скляні поверхні в цілісності, попередять їх знос і захистять від несанкціонованого впровадження в будівлю через віконні прорізи.
Атермальние плівки дозволять зберегти температурний режим в приміщенні на оптимальному рівні, зберігаючи прохолоду влітку і не допустять серйозного зниження температури взимку.
Компанія BEST-TON готова запропонувати Вам велику кількість різноманітних видів плівок, які підходять саме для Ваших цілей і завдань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *