Новости

Разместить товары

Сайт компанії на TOP-KRAY — це Ваша можливість мати прямий адресу в мережі інтернет, де Ви можете Разместить товары і послуги докладно викласти їх переваги (прикріпити фото і відео до товару чи послуги), новини компанії, прайси, презентації (розмістити документи, фото і відео), фотогалерею про компанію, товари і послуги.
— Разместить товары.
— Отримувати підписку з урахуванням фільтрації по регіону та сфері діяльності по новим компаніям, по новинах компаній, за новими прайсів, за новими оголошеннями.
— Відправляти заявки на поставку з урахуванням фільтрації по регіону та сфері діяльності.
— Вести самостійно активну рекламу своєї компанії за коштами розсилки візитки, картки, прайсів, презентацій будь-який інший інформації з урахуванням фільтрації по регіону та сфері діяльності або e-mail, в будь-який момент Ви зможете побачити, яка листування була з цікавить Вас компанією.
— Відкрити безкоштовно, інтернет магазин (online shop).

Просто зареєструйте свою компанію, Разместить товары, послуги, презентації, фото і відео. Залучайте потенційних покупців Ваших товарів або послуг вже зараз!

Для Вас TOP-KRAY це повноцінна торгова площадка без витрат на персонал, оренду торгових площ на якій можна Разместить товары, комунальних платежів і т.д. Це повноцінний сайт компанії і повноцінний інтернет магазин. Крім того, Ваші товари та послуги, інформація про компанію, цілодобово, сім днів на тиждень доступні по всій території Російської Федерації.

з TOP-KRAY Ви можете:
— створити безкоштовно, сайт своєї компанії з унікальним доменним ім’ям виду «назва компаніі.top-kray.ru» Разместить товары і послуги, новини компанії, прайси і презентації, відео, фотогалерею, управляти своїми оголошення, підписатися на безкоштовні підписки, відправляти картку, візитку, прайси і презентації і свої пропозиції інших компаній з можливістю фільтрації по регіону, місту, і сфері діяльності або e-mail. Відкрити безкоштовно інтернет магазин (online shop);
— в каталозі товарів і послуг знайти цікавий для Вас товар або послугу. Розмістити свої товари і послуги;
— розмістити своє оголошення або знайти потрібне Вам;
— дізнатися думки експертів в різних сферах діяльності і задати їм своє питання;
— ознайомитися або залишити свій відгук, коментар про компанії, товари або послуги і взагалі про все;
— дізнатися про знижки та акції, що проводяться компаніями і магазинами в Вашому місті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *