Новости

БОРЬБА С компаниями конкурентами

Питання: У чому суть вашої послуги по борьбе с конкурентами?

Відповідь: Ми надаємо юридичні послуги по борьбе с конкурентами.
Боротьба с конкурентами проводиться шляхом юридично обґрунтованих офіційних комплексних державних перевірок конкуруючого бізнесу з акцентом на дослідчі перевірки (можлива перспектива кримінальної відповідальності конкурента) на умовах конфіденційності замовника.
Будь-який бізнес пов’язаний з порушеннями закону і чим більший бізнес, тим більше грубі є порушення закону.
Тому об’єктивні і юридичні підстави для усунення порушень та державних перевірок завжди є.
Наш метод полягає в легальному усунення компании конкурента, використовуючи порушення закону, які сам же конкурент і допускає.
З цією метою ми від свого імені офіційно залучаємо все наглядові, контрольні та правоохоронні органи на ФЕДЕРАЛЬНОМУ РІВНІ, проводячи необхідні узгодження з органами прокуратури.
Правове усунення компании конкурента має незворотний характер, яке не можна відкликати або призупинити навіть, якщо замовник приклад з конкурентом.
Боротьба з конкурентами проводиться «під ключ» до логічного завершення послуги, а замовник тільки періодично отримує інформацію про хід відповідних заходів.
Крім того, замовнику забезпечується абсолютна конфіденційність, що забезпечує його повну безпеку.
Додаткову інформацію можна завантажити тут.

Питання: Чи всі державні перевірки конкурент компания узгоджуються контрольними органами з прокуратурою?
Відповідь: Так, все держперевірки контрольних органів в силу закону узгоджуються з органами прокуратури в обов’язковому порядку.
При цьому слід врахувати, що дослідчі перевірки в порядку ст.ст.144-145 КПК України, проводяться правоохоронними органами СК РФ або МВС РФ з урахуванням підвідомчості. не вимагають узгодження з прокуратурою.
Однак всі контрольні відомства, наприклад такі як Росспоживнагляд або МНС в обов’язковому порядку погоджують проведення перевірок з прокуратурою.
Тобто, всі дії по боротьбі з конкурентами здійснюються в суворій відповідності до чинного законодавства.

Питання: Які вимоги пред’являються до замовника при замовленні послуги по боротьбі з конкурентом?
Відповідь: Замовником по законному усунення свого конкурента в бізнесі на конфіденційних умовах може бути будь-який підприємець на території Росії.

Питання: Чому на результати Вашої послуги не впливає адміністративна підтримка конкурента на місцях?
Відповідь: Тому що всі перевірки по боротьбі з конкурентом ініціюються строго законно і на ФЕДЕРАЛЬНОМУ РІВНІ.
І якщо хтось на місцях «кришує», то це завжди вилазить боком, так як матеріали перевірок запитуються вищим начальством, а щодо місцевого «перевертня» проводяться бескороміссние службові перевірки, що виключають його подальше заступництво конкуренту.
Крім того, всі перевірки конкурентів носять комплексний характер, в зв’язку з чим адміністративна підтримка в усіх державних відомствах малоймовірна, а на федеральному рівні майже виключена.

Питання: Який період часу проводяться перевірки компании конкурента?
Відповідь: Зазвичай перевірки компании конкурента проводяться протягом трьох місяців.
Як правило, цього буває достатньо, щоб з урахуванням чинного законодавства зупинити бізнес конкурента.
Хоча в деяких випадках через об’єктивних чинників (наприклад, відрядження, лікарняні або відпустки співробітників, що беруть участь у відповідних перевірках) може знадобитися і додатковий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *