Новости

emas

Конструкція кінцевого вимикача  можна переглянути на нашому сайті компанії emas оптимізована для використання в системах управління:

малогабаритний міцний корпус (зазвичай виготовляється з металу) має елементи конструкції дозволяють легко закріпити і зорієнтувати в просторі;
індикація роботи (поданого харчування) і спрацьовування датчика виконані за допомогою яскравих різнокольорових світлодіодів;
підключення проводиться за допомогою мініатюрного роз’єму загальнопоширених промислового інтерфейсу.
Часто кінцевий вимикач emas містить дві пари контактів, нормально розімкнуті і нормально замкнуті. Замкнута пара дозволяє контролювати стан підключення кінцевого вимикача emas: якщо сигнал переданий по цій парі не повертається, можна зробити висновок про пошкодження кабелю до вимикача. Разомкнутая пара може використовуватися для проходження сигналу після спрацьовування вимикача.

Вимоги, що пред’являються до кінцевих вимикачів emas
Попри всю різноманітність моделей з головками, оснащеними важелем з роликом або штоком різної конструкції, кінцеві вимикачі повинні мати високу герметичність, підвищену ударостійкість і більшу надійність корпусу. Кінцеві вимикачі використовуються при вирішенні найрізноманітніших завдань в різних областях промисловості і можуть працювати навіть в дуже жорстких умовах експлуатації. Ще більше інформації на сайті компанії emas emas.su.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *