Здоровя,  Новости,  Транспорт

медицинское такси

медицинское такси

— сантранспортом, медтранспорту, медицинское такси

Буває так, що людину доставили в лікарню машиною швидкої допомоги, але після обстеження і консультації в приймальному відділенні з’ясувалося, що госпіталізація не потрібна. Виникає проблема: як дістатися назад додому? Не завжди і не у всіх є можливість використовувати для цього особистий транспорт, та й стан хворого далеко не завжди хороше. Ви шукайте автомашину щоб відвезти хворого родича в лікарню (госпіталь, клініку) або доставити назад додому?

Наш Центр перевезення хворих готовий допомогти у вирішенні питання як транспортування лежачих хворих, так і підйомі його на поверх, незалежно від наявності в будинку ліфта.
Ми надаємо послуги з усіх видів транспортувань хворих і постраждалих.

Найбільш складні види перевезень — це важко хворі, які перебувають у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії. Нещасний випадок може застати людину де завгодно, і часто виникають такі ситуації, коли в лікарні немає потрібних лікарів фахівців. Як правило, це віддалені від Москви ЦРЛ та дільничні лікарні в Московській і інших областях. У нас можна викликати медицинское такси реанімобіль, щоб відвезти потрапив в біду москвича на лікування за місцем проживання в спеціалізовану лікарню або клініку. Та й громадяни інших регіонів цілком можуть оформити направлення на госпіталізацію через госпрозрахункові відділи стаціонарів.

У медицинском такси є все необхідне для проведення інтенсивного лікування в дорозі, з тим, щоб хворий був доставлений до лікувального закладу без погіршення стану здоров’я. Замовити реанімобіль можна на нашу телефону, обов’язково повідомивши диспетчеру всі необхідні відомості про стан хворого родича, а також номер телефону лікуючого лікаря. Це дозволить заздалегідь не тільки узгодити переклад з однієї лікарні в іншу, а й підготувати все необхідне для даного конкретного випадку.

Літніх людей краще перевозити в супроводі лікаря, особливо на далекі відстані. Наявність цілого букета захворювань, стрес, в поєднанні з розбитими російськими дорогами може викликати погіршення стану здоров’я під час поїздки (навіть якщо мова йде про переїзд на дачу). У цьому випадку може знадобитися допомога лікаря, яка буде надана вчасно. Тому не варто ризикувати і економити: хворих з серйозними хронічними захворюваннями слід перевозити на медицинском такси автомашині швидкої допомоги в супроводі лікаря. Тільки в цьому випадку транспортування буде безпечною.

Поїздки хворих без медичного персоналу, або в супроводі середнього медичного працівника, можливі лише на невеликі відстані, коли є повна впевненість в стабільності стану хворого. Послуги медицинского такси (медтранспорту, медичного таксі) рекомендується замовляти тільки після консультації з лікарем. Комфорт немедичного автомобіля, на жаль, ніяк не замінить вчасно наданій кваліфікованій медичній допомозі.

Зрозуміло, що перевезення лежачих хворих без медичних послуг обійдеться дешевше. Ось тільки питання: а чи варто ризикувати життям близької людини? Наприклад, після перенесеного інфаркту міокарда, небезпека виникнення жізнеугрожающих аритмії зберігається протягом двох місяців!

Сьогодні ринок перенасичений різними пропозиціями послуг в області медицинского такси, спеціальних медицинских такси та інших підробок. Робіть правильний вибір і користуйтеся послугами тільки ліцензованих компаній.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *