Новости

Второй заголовок в директе

Коли є що сказати: второй заголовок в директе в текстах оголошень Директа

Тексти оголошень впливають на результативність реклами теперь не менше, ніж фрази, таргетинги і ставки. У мережах увагу користувача може перемикатися на картинки, але на пошуку Яндекса текст — ваш головний «продавець». Тому важливо, щоб його мова була короткою, виразної і переконливою. Якщо ви шукаєте второй заголовок +в директе заходьте на наш сайт masa.avksom.ru.

В інтерфейсі Директа з’явилося поле для Второго заголовка в директе в текстово-графічних оголошеннях. Другий заголовок обмежується 30 символами і відображається тільки в пошуку.

Показ Второго заголовка в директе залежить від площі, яку займуть на екрані обидва заголовка, тобто від їх ширини і пристрої, на якому показується оголошення.

Вивчаючи поведінку користувачів, ми бачимо, що вони частіше клацають по оголошенням з довгими заголовками — наприклад, коли до них підтягується частина тексту. Однак так текст оголошення помітно коротшає, що не завжди виглядає добре. Щоб не втрачати символи при підстановці і найбільш повно описувати сильні сторони вашої пропозиції, тепер ви зможете використовувати два заголовка — довжиною до 35 і до 30 символів — а також писати тексти оголошень довжиною до 81 символу включно. За нашими експериментів, це дозволяє збільшити CTR оголошень до 5% на десктопах і до 10% — на мобільних пристроях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *