Новости

Аренда автомобилей

Зазначена на сайті вартість аренда автомобилей додатково включає в себе ціну на послуги страховки і техобслуговування, а також обов’язковий збір при наданні послуг на території аеропорту!

У таблиці вище вам представлено кілька видів автомобілів, що мають власну тарифікацію. Зверніть увагу, що вартість аренда автомобилей буде залежати в тому числі і від суми забезпечувального платежу. При поверненні машини в розпорядження компанії і відсутності грубих порушень договору з боку клієнта, ця сума повністю повертається.

Вигідні пропозиції від http://naprokat78.ru/ на аренду автомобилей

Якщо вам потрібна аренда автомобилей машина на короткий термін, але не можете знайти вигідні і доступні пропозиції, то наша ціна дозволить вам припинити пошуки! Цінова політика http://naprokat78.ru/ лояльна до всіх типів клієнтів! Зателефонуйте і проконсультуйтеся з нашими фахівцями для уточнення деталей оформлення договору. Крім цього, ви в будь-який час можете скористатися допомогою консультанта в режимі онлайн на нашому сайті або написати на електронну пошту.

Наших клієнтів ми зустрічаємо найвищим рівнем сервісу і пропонуємо їм найбільш вигідні умови співпраці. аренда автомобилей підібраний з урахуванням побажань клієнтів і міститься в ідеальному стані.

оплата

Ваше зручність — наша першочергова мета, тому процес оформлення і оплати послуг максимально спрощений. Оплата приймається як готівкою, так і в безготівковій формі. Існує також варіант платежу за допомогою банківських переказів або через інтернет-сервіс «Робокасса».

Автомобіль з водієм оплачується по годинах, інші — в рамках тарифних пакетів «Робочої тижня» або «Вихідного дня». http://naprokat78.ru/ намагається якомога частіше радувати наших клієнтів свіжими акціями та знижками. Обов’язково уточнюйте у наших фахівців діючі дисконтні пропозиції. Наша команда гарантує вам 100% якість сервісу, бездоганну справність наших автомобілів і неперевершені враження від кожної поїздки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *