Новости

Сигнальная лента черно желтая самоклеющаяся

опис

Вінілова (ПВХ) клейка стрічка для постійної розмітки статі і маркування предметів. Володіє високим ступенем зчеплення з різними поверхнями, високою стійкістю до стирання (зносостійка), добре розтягується і не боїться впливу води. Після зняття стрічки на поверхні не залишаються сліди клею.

Стандартна довжина рулону сигнальной ленты черно желтая самоклеющаяся 33 метра.
Дана стрічка може бути нарізана з будь-якою шириною рулону.
Доступні кольори стрічки

Однотонні: синій, зелений, червоний, білий, жовтий, чорний, помаранчевий.
Смугасті: чорно — жовта, червоно — біла.

Основні способи застосування вінілової клейкої стрічки для розмітки

Постійна розмітка підлоги приміщень
Кольорове маркування предметів
Поділ на зони
За допомогою сигнальная лента черно желтая самоклеющаяся можна розмічати проходи і доріжки на заводських, складських, виробничих територіях, у виставкових комплексах, аеропортах, паркувальні місця, сходинки і дверні прорізи, спортивні зали і майданчики.
Позначати небезпечні зони
сигнальная лента черно желтая самоклеющаяся розмітки можуть бути використані відповідно до ГОСТ Р 12.4.026 2001 ССБТ «Кольори сигнальні, знаки безпеки та розмітка сигнальна» — державним стандартом, який регламентує застосування сигнальних кольорів, знаків безпеки і сигнальної розмітки. Даний ГОСТ входить в систему стандартів безпеки праці (ССБТ)
Для виділення сходів, пандусів за програмою «Доступне середовище» для людей з вадами зору людей.
Рекомендації по монтажу ПВХ стрічки для розмітки

Необхідне попереднє пробний монтаж на невеликій ділянці поверхні, з метою визначення якості адгезії стрічки.
Монтаж сигнальной ленты черно желтая самоклеющаяся для розмітки можливий на чисті, знежирені, непористі поверхні. Максимальний ступінь адгезії досягається при температурах від +15 до +30 оС.
Для нанесення на прямих ділянках зручно застосовувати аплікатор для маркування. При невеликих обсягах монтажу досить зручно застосовувати ролик або шпатель для притискання стрічки.
Можливо нанесення стрічок по вигнутій лінії. Для цього стрічку необхідно клеїти по зовнішньому радіусу від розмічальної лінії, акуратно притискаючи від внутрішнього радіуса до зовнішнього.
Для посилення країв, бажано стрічку монтувати внахлест.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *