Новости

Ремонт квартиры в новостройке Мытищи

Ремонт квартиры в новостройке мытищи в м.Москва, Ивантеевка, Пушкіно, Митищі, Корольов.
* Відразу хочеться відзначити, що в ціну 3990 рублів (економ клас обробки) за квадратний метр можна вкластися при площі квартири від 55 м2.

На сьогоднішній день новобудови здаються без обробки, тому ремонт лягає на плечі нових господарів квартири.
Робити все своїми руками навряд чи вийде, якщо Ви не професійний будівельник.
ремонт квартиры в новостройке мытищи включає в себе: стяжка підлоги, штукатурка і шпаклівка стін, поклейка шпалер, укладання ламінату, керамічної плитки, монтаж натяжних стель, розведення сантех труб, установка ванни, унітазу, змішувачів, штроблення стін під електропроводку, установка розеток, вимикачів, світильників , монтаж теплої підлоги.

Вартість ремонт квартиры в новостройке мытищи сильно відрізняється в залежності від площі і видів робіт. Мінімальна вартість робіт з розрахунку за 1 кв метр по підлозі складаємо 4000 руб, а максимальну назвати просто неможливо.
Образцова ціна робіт по ремонту двокімнатної квартири площею 65 кв.м становить 370 000 руб; однокімнатної квартири в новобудові 40 кв.м — 240 000 руб.
Щоб дізнатися точну ціну і отримати кошторис на ремонт квартири в новобудові в м.Москва, Ивантеевка, Пушкіно, Митищі, Корольов закжіте безкоштовний виїзд фахівця-кошторисника у нас на сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *