Новости

Чистка дивана

Для чого потрібно чистка дивана?

У зв’язку з тим, що матрац експлуатується кожен день на ньому починає накопичуватися пил, крихти і мікрочастинки шкірного епітелію, що, в свою чергу, веде до розмноження шкідливих мікроорганізмів. Згодом зовнішній вигляд матраца також втрачає свою колишню привабливість. Періодично чистить матраца допоможе утримувати його в чистоті, що, відповідно, застереже Вас від можливості виникнення алергічних реакцій та інших захворювань. Самостійна чистка дивана за допомогою звичайного пилососа і побутових хімічних засобів, а потім сушка їх на сонце не дасть такого ефекту, як професійна хімчистка. А самостійна чистка ортопедичних матраців практично нездійсненна, тому що подібні матраци представляють собою складні конструкції, очистити які під силу тільки лише професіоналам.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є чистка дивана. Ми видалимо плями, запахи і проведемо дезінфекцію Вашого матраца. Всі використовувані нами засоби для проведення хімчистки матраців є гіпоалергенними і безпечними для Вас, Ваших дітей та Ваших домашніх вихованців.

Чистка дивана на дому

Чистка матраців в домашніх умовах досить складна процедура, а часом взагалі не можлива, адже як відомо такий виріб не любить вологу, швидко намокає, довго сохне і до того ж добре вбирає сторонні запахи і пил. Пил одвічний ворог наших дихальних шляхів, а разом з пилом в подушки і матраци потрапляють пилові кліщі-сапрофіти, що викликають алергічні реакції та інші захворювання у дітей і дорослих.

Найбільш ефективним способом чистка дивана, який допоможе повернути чистоту і свіжість Вашої ліжку, є хімчистка матраца на дому. Замовте хімчистку матраца у нас і всього за кілька годин, у зручний для Вас час, фахівці нашої компанії повернуть Вашим матраців чистоту, свіжість і первинний вигляд. Компанія «Mr. ХімЧісткін «пропонуємо Вам професійну чистку матраців з виїздом на будинок в Москві і Московській області. Ми використовуємо технологію делікатній хімчистки матраців.

У процесі хімічної чистки дивана матраца на дому використовується спеціалізоване обладнання та тільки екологічні та сертифіковані чистячі ср-ва іноземного виробництва. Хімічні засоби ми застосовуємо при хімчистці матраців, екологічні та нешкідливі для людини і тварин, вони ефективно видаляють пил, плями і неприємні запахи різного походження. Висихання матраца після глибокого чищення відбувається протягом 4-10 годин і залежить від властивостей і складу тканини і наповнювача, ступеня забруднення матраца, температури і вологості повітря в приміщенні.

Довірте хімчистку Ваших матраців професіоналам! Звертаючись в нашу компанію Ви отримуєте:

Чистоту. Ми проводимо якісну глибинну чистку матраців з усіх боків.
Безпека. Всі вживані нами кошти безфосфатні і не токсичні, а завдяки особливій технології чистки залишки миючих засобів надійно видаляються з матраца.
Економію. Ми розуміємо, що чистка матраців — це не розкіш, а послуга яка потрібна кожному, тому підтримуємо наші ціни на хімчистку матраца на доступному рівні.
Сервіс. Ми працюємо без вихідних, з 9 до 22. Ви вибираєте відповідний час, а наші майстри приїжджає точно в обумовлений термін. Також можливий терміновий виїзд фахівців.
Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання, визначать вартість послуги хімчистки і приймуть замовлення по телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *