Новости

Туры по России из Санкт-Петербурга

Унікальність програми «Паровозна прогулянка» — в можливості зануритися в атмосферу середини XX століття завдяки поїздці на поїзді до цього паровозом.
Ретропоїзд починає свій шлях туры по России из Санкт-Петербурга з самого красивого вокзалу Північної столиці, побудованого на місці самого першого вокзалу Росії. У той час — в 30-х роках XIX століття — він називався Царскосельским. Таке ж ім’я носила перша вітчизняна залізниця, яка пов’язала столицю Російської імперії з

Царським Селом.
Уявлення про те, який рухомий склад використовувався для переїзду царської сім’ї і знатних гостей, можна отримати в ході екскурсії по Вітебського вокзалу. Поруч з будівлею, в критому павільйоні, знаходиться макет поїзда, який здійснив перший в Росії рейс з Петербурга в Царське Село в 1837 році.

Очолює поїзд в туре по России из Санкт-Петербурга паровоз «Моторний», виготовлений на заводі Стефенсона — першої в світі паровозобудівний компанії. Познайомившись з історією і чудовими інтер’єрами вокзалу, туристи опиняються на платформі, де їх чекає «жива» машина з минулого, вивергався фактурні клуби пари і диму. Захоплені вигуки, клацання затворів фотокамер — і ретропоїзд вирушає в дорогу. В ході поїздки екскурсовод розповідає про історію паровозобудування і залізниць і звертає увагу туристів на цікаві об’єкти по шляху проходження.

Кінцевий пункт подорожі тура по России из Санкт-Петербурга — платформа 21 км, поруч з якою знаходиться станція Царскосельская південній траси Малої Жовтневої залізниці. У літню пору тут проходять практику діти, освоюючи основні залізничні професії. В ході екскурсії туристів знайомлять з сучасними пристроями і системами організації руху, а також демонструють рухомий склад дитячої залізниці. Найбільший інтерес викликають тепловози серії ТУ10 № 001 і № 025, що носять імена «Пегас» і «Колібрі», а також паровоз «Жовтеня» — КП4-447.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *