Новости

acuvue линзы

Квартальні acuvue линзы можна сміливо назвати чимось середнім між традиційними лінзами і виробами з заміною раз на місяць. Такий варіант контактної корекції більше підходить тим, хто носить лінзи не перший рік, ніж новачкам. Однак «познайомившись» з ними ближче можна виділити ряд переваг, серед яких найбільш виділяється прийнятна ціна, доступність і досить простий догляд. Якщо порівнювати квартальні лінзи з двотижневими або одноденними, то за відчуттям комфорту і безпеки для очей acuvue линзы, безумовно, програють. Проте, такий вид контактної корекції має величезну кількість шанувальників по всьому світу, тому давайте ближче познайомимося з його перевагами і недоліками.

Переваги квартальних acuvue линзы

Квартальні acuvue линзы — це широкий спектр можливостей скорегувати різні порушення зору. Також як і acuvue линзы на 1 місяць, квартальні виготовляються для людей з короткозорістю і далекозорістю.
При правильному догляді вони не викликають ускладнень, алергії, подразнень, дискомфорту, сухості, різі та печіння в очах.
Квартальні лінзи вважаються більш безпечними, ніж традиційні лінзи.
У них доступна ціна — це, мабуть, найголовніше перевага.
Можна придбати засоби відтінків або кольорові лінзи без діоптрій.
Як і інші acuvue линзы, їх легко надягати і знімати.
Недоліки квартальних лінз:

Вони зроблені з гідрогелю, не дуже добре пропускають кисень, якого достатньо суто для денного носіння до 12 годин.
Квартальні лінзи вимагають не тільки дезінфекції багатофункціональними розчинами, а й глибокого чищення ферментними таблетками.
На додаток до acuvue линз необхідно постійно купувати аксесуари для правильного зберігання.
Квартальні лінзи не можна залишати на очах на ніч. Вранці ви повинні їх надіти, а ввечері обов’язково зняти.
В таких линзах не можна спати або навіть дрімати вдень.
Щоб уникнути сухості очей лікарі-офтальмологи радять використовувати спеціальні зволожуючі краплі.
Пам’ятайте! Квартальні лінзи обов’язково повинні очищатися від пилу, білкових відкладень і забруднень, які накопичилися за день за допомогою механічного очищення. Не нехтуйте правилами користування контактними лінзами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *