Новости

Батутомании

Відвідувачі, набуваючи квиток на відвідування батутними Центру «Батутомания», приймають і погоджуються з загальними правилами внутрішнього розпорядку батутними Центру. Недотримання вищевказаних правил може призвести до заборони для Вас відвідування батутними Центру. Кожен відвідувач повинен усвідомлювати, що будь-яка дія він робить під власну відповідальність. Батутними Центр «Батутомании» не несе відповідальності за травми, отримані в зв’язку з недотриманням цих правил.

Батутними Центр Батутомании і його співробітники не несуть відповідальності за можливі нещасні випадки з відвідувачами, за винятком випадків пошкодження грального обладнання.
При нещасному випадку відвідувач, який отримав травму, або його супроводжує повинен негайно повідомити співробітникам для надання першої медичної допомоги. Так само відвідувач, який помітив, що відбувається порушення правил Центру, яке ставить під загрозу відвідувача або майно Центру «Батутоманія» (пожежа, задимлення) повинен негайно повідомити співробітникам Центру.

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО куріння, вживання алкогольних напоїв та інших одурманюючих речовин в приміщенні Центру «Батутоманія». Адміністрація Центру залишає за собою право відмовити у відвідуванні Центру «Батутомания» особам, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Або попросити негайно покинути територію батутними Центру «Батутомания» при виявленні зазначених вище заборонених дій.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ відвідування Центру особам в стані захворювання типу ГРВІ, ГРЗ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *