Новости

Задвижки Хавле

Клинова фланцевая задвижка Хавле з гладким прохідним каналом. Кришка і корпус з ковкого чавуну який гарантує максимально можливу міцність. Ущільнювальні кільця розташовані під невеликим кутом, утворюючи клин звідси сама назва «клиновая упругозапірающаяся». Клин засувки виготовляються цільним надаючи йому додаткові якості матеріалу пружність і жорсткість.

Є моделі задвижок Хавле з складовим дводисковим клином. Вони розташованими під кутом один до одного утворюють клин з двома дисками. Внутрішній гумовий манжет і гумова прокладка з еластомеру.
Гумова прокладка з еластомеру надає замикаючої поверхні відсутність стирання і пошкодження. Також прокладка з еластомеру придатна для монтажу в магістралях питної води.

Шпиндель з нержавіючої сталі Задвижки Хавле з накатаною різьбою. Монтується з облягаючим по боках шайба-образними кільцями ущільнювачів.
Шайба-образне кільце ущільнювача теж з еластомеру надає легкість в прокручування шпинделя.
Між корпусом і кришкою використовується гумовий ущільнювач також їм залиті верхні кріпильні болти кришки. Ущільнювач надає конструкції абсолютну захищеність від корозії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *