Новости

Печать на ткани

Зовнішня реклама немислима без банерів. Банер — це великий плакат, який інформує людей про товар або послугу, тобто є рекламою, а значить, виглядає привабливо.

Банери розміщують:

уздовж доріг на білбордах;
на фасадах будівель;
всередині і зовні приміщень, в залежності від розміру і способу друку.
Дуже популярна печать на ткани банерів як ефективний метод просування продукції компаній. При цьому зображення друкується на спеціальному обладнанні з високою роздільною здатністю, використовуючи різні матеріали.

печать на ткани рекламних банерів дає можливість компанії або індивідуальному клієнту привернути до себе увагу і стати популярним. Великі компанії постійно замовляють банери для інформування про свою продукцію або послуги, а фізичні особи можуть замовити банер в індивідуальному порядку для особистих цілей (інформація про продаж або оренду).

Банер може бути будь-якого розміру: від найдрібнішого у вигляді транспаранта або плаката, до величезного у вигляді великих розтяжок. Банерні сітки з рекламним зображенням досягають найбільших розмірів, ними можна покрити споруджуваний будинок цілком. Банерна сітка не боїться вітру, тому широко використовується для реклами великих площ на вулиці.

Печать на ткани великих банерів можлива тільки в поліграфії з широкоформатним обладнанням, це принтери і плоттери, які не тільки друкують, але і вирізують зображення по заданому контуру.

При широкоформатній печати на ткани банерів використовують широкоформатні принтери — плоттери.

Банер — це міцний, стійкий до несприятливих атмосферних впливів матеріал. За функціональному призначенню банер можна виділити на 3 основних види банерній тканині: frontlit, backout і backlit. Сучасне комп’ютерне обладнання і технології дозволяють реалізувати в макеті на друк будь-які дизайнерські задуми. Яскраві і барвисті зображення наносяться методом широкоформатного друку на банерну тканину.

Завдяки застосуванню відпрацьованих роками методів обробки поста банерних полотен і застосування методів зварювання і склеювання полотен ми виготовляємо надійний і легкий рекламний банер, готовий до монтажу. Перед замовленням банера проконсультуйтеся з фахівцем!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *