Новости

Купить попап

Мобільні виставкові стенди купить Поп Ап — ефективний рекламний інструмент, призначений для проведення різних акцій, презентацій і виставок. В незалежності від майбутнього заходу наші фахівці підберуть той виріб, який в повній мірі буде відповідати Вашим цілям і бюджету.

Поп Ап є флагманом в сегменті мобільних стендів, а так же лідером продажів серед подібних конструкцій на ринку. Разом з тим, незважаючи на свою популярність, за рахунок різних варіацій конструктиву в поєднанні з дизайном фотопанелей, стенд може мати оригінальний зовнішній вигляд.

Компанія «МИР СТЕНДІВ» пропонує купить попап мобільні стенди провідних світових виробників з Китаю, Білорусії, Швеції та ін.

ОСОБЛИВОСТІ POP UP

принцип складання
В основі стендів такого типу лежить принцип, зонтичної системи. Магнітні ребра жорсткості, що входять в комплект, скріплюють конструкцію, а так же утримують фотопанелі з магнітною стрічкою. При складанні не потрібні спеціальні інструменти і навички! Середній час збирання непрофесіоналом займає близько 10 хвилин.

якість
Довговічність несучої конструкції купить попап забезпечується за рахунок міцних труб з анодованого алюмінію і пластикових з’єднувачів. Високоякісний друк забезпечує ідеальний візуальний образ стенду, а застосування в технології виготовлення фотопанелей матеріалу стоплайт, робить панелі щільними і стійкими до пропускання світла з внутрішньої сторони.

транспортування
Фотопанелі транспортуються згорнутими в рулон окремо або в спеціальному тубусі для перевезення.

КУПИТИ ПОП АП СТЕНД

Ціни на дані мобільні стенди ПОП АП , в залежності від постачальника, можуть сильно відрізнятися з кількох причин:

Величезна кількість виробників решіток Поп Ап на ринку.
Спосіб виготовлення фотопанелей на Поп ап стенди має істотний внесок в ціну продукції.
Ми продаємо тільки ті мобільні стенди в якості яких упевнені на 100%

Для того що б купити стенд поп ап виберіть з каталогу найбільш підходящу конструкцію виходячи з кількості секцій, моделі і виробника. На сторінці товару можете відправити онлайн запит на цікавий для стенд, і наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *