Новости

Карманные фильтры

Основне завдання фільтрів — це очищення припливного повітря в системах вентиляції і кондиціонування повітря бізнес-центрів, офісних центрах, промислових підприємств, складських приміщень від дрібної і крупнодісперсной пилу. Основні типи використовуються в системах вентиляційних це: карманные, касетні, панельні, рулонні. Карманные фильтры, на відміну від інших, має більшу площею матеріалу і тому служить набагато довше за інших. Кишенькові фільтри займають набагато більше місця в самій припливної установки і, як наслідок, при проектуванні систем вентиляції не завжди можливо вставити їх в загальний блок. Тому, карманные фильтры при економії простору, замінюють на касетні або панельні.

Пил — це сукупність мелкораздробленного частинок твердої речовини, що знаходяться в підвішеному стані. Пилом так само можна називати сукупність осіли частинок (гель або аерозоль). Її можна поділити за типом походження (природного походження або промислового), і за складом з якого вона утворена. Природного походження пил виходить внаслідок природних процесів, що відбуваються в природі — вивітрювання і руйнування гірських порід, ерозії грунту. Промислова пил утворюється в процесі виробництва. Сукупність мелкораздробленного частинок (мука, цукрова пудра, крохмаль) прийнято називати пилоподібним матеріалом, під пилом борошняної, цукрової, крохмальної зазвичай розуміють дрібні фракції цих матеріалів, що розноситься потоками повітря і осідають на різних поверхнях. Більшість видів пилу виникає при обробці матеріалів (сортування, різання, шліфування), при їх транспортуванні і пов’язаних з цим процесом (навантаження, вивантаження, пересипання).

Карманным фильтрам відводиться суттєва роль в системах вентиляції і кондиціонування повітря, так як вони зменшують запиленість повітря, що подається в приміщення. Їм доводиться працювати в дуже важких умовах, але їх використання позитивно впливає на термін служби таких елементів вентиляції як теплообмінники, зрошувальні камери, прилади автоматики, вентилятори. В таких умовах оптимальним вибором є осередковий мішечний фільтр або кишеньковий. Його відсутність в системах вентиляції зменшує термін обслуговування систем вентиляції. Класи очищення карманных фильтров наступні:

фільтри грубої очистки G3, G4;
фільтри середньої очищення M5, М6;
фільтри тонкого очищення F7, F8, F9.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *