Новости

Лестницы на второй этаж

Споконвіку дерево використовується людиною для будівництва і облаштування свого житла. Все просто: навіть самі високотехнологічні сучасні матеріали не здатні замінити живу красу справжнього дерева. Ніякі інші матеріали не дадуть вашому будинку таке чисте повітря, який дарує нам дерево.Веліколепний, привабливий зовнішній вигляд, роблять дерево ефективнішим і безальтернативним матеріалом в будівництві. Елітні дерев’яні інтер’єри відразу ж привернуть увагу гостей і запам’ятаються їм надовго.

Основними напрямками нашої компанії є:

— Інтер’єрні Сходи,Лестницы на второй этаж

— Меблі з натурального дерева

— Міжкімнатні двері

— Оздоблення інтер’єрів натуральним деревом

— Імітація Балок (Фальшбалкі)

— Альтанки

— Огородження терас

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, попереднє обговорення всіх деталей, вимог і побажань клієнта, люб’язна кваліфікована допомога з будь-яких питань, що виникають у клієнтів — все це є основоположними принципами в роботі компанії. Всі наші вироби лестницы на второй этаж унікальні, оскільки виготовляються тільки під замовлення з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

У той же час не варто забувати, що сходи та огорожі сходів, є одним з основних елементів інтер’єру, що формує зовнішній вигляд а отже і дизайн всього приміщення будинку або квартири.

Наша компанія пропонує наступні варіанти сходів:

1. Класичні лестницы на второй этаж на тятивах або косоурах з масиву дерева

2. Сходи на больцах

3. Лестницы на второй этаж на металевому каркасі з подальшим облицюванням масивом дерева

4. Облицювання монолітних бетонних маршів масивом дерева

Професіонали, що люблять свою справу, і індивідуальний підхід до всіх клієнтів — це складові успішної роботи нашої компанії.

Ми допоможемо вам підібрати найзручнішу для вас лестницы на второй этаж з урахуванням ваших побажань за формою, конструкції і колірній гамі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *