Новости

Трансфер аэропорт

Транспортна компанія BusTaxi пропонує трансфер аэропорт і на вокзали з будь-якого району Москви, а також зустрічі в аеропортах і на вокзалах з подальшим трансфером аэропорт на інший вокзал або в аеропорт, або на будь-який вказаний Вами адресу. Якщо Ви подорожуєте в складі групи більше 4 чоловік, то ми можемо запропонувати Вам послугу груповий трансфер — трансфер на комфортабельному мікроавтобусі (автобусах) марок Мерседес, Форд, Фіат, Неоплан, Сканія, Вольво, Ікарус.

Компанія BusTaxi пропонує свої послуги трансфер аэропорт тим, хто звик продумувати поїздки від початку і до кінця, включаючи те, як краще дістатися до аеропорту і назад.
Трансфер аэропорт за допомогою компанії BusTaxi — це не тільки зручно і комфортно, це престижно! Таким чином ви вирішуєте відразу кілька питань:

Замовивши послугу заздалегідь, позначивши дату і час прильоту / відльоту, вам більше не потрібно переживати про витрату зайвого часу на виклик таксі.
Вказавши кількість пасажирів і обсяг багажу, ви можете не переживати про те, що вам буде подана машина невідповідною місткості. При необхідності ми організуємо трансфер аэропорт на мікроавтобусі в аеропорт транспортні більшого розміру.
Ви вчасно доберетеся до пункту призначення в будь-який час року і доби, так як час поїздки розраховується з урахуванням пробок і інших дорожніх ситуацій.
Вартість послуги ви будете знати заздалегідь, а оплата проводиться тільки після її надання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *