Новости

Программа обучения английскому языку

программа обучения английскому языку розроблена як поєднання найбільш ефективних методик курсів:

English World — останні розробки від найбільшого видавництва Macmillan (США);
Learning Stars останні розробки від найбільшого видавництва Macmillan (США);
Round Up від найстарішого видавництва Longman (Лондон, Великобританія);
І інших передових зарубіжних і вітчизняних програм обучения английскому языку для дітей, що дає змогу досягти вражаючих результатів у вивченні мови!
На заняттях ми поєднуємо як традиційні, так і нестандартні методи навчання. У навчальний процес включені елементи гри, музики і мистецтва, що стимулює в дітях творчість, а також робить навчання для них більш цікавою та захоплюючою.

З огляду на нюанси віку і перемикаючи увагу кожні 10-15 хвилин, на заняттях з программой обучения английскому языкуми граємо в різні інтелектуальні та рухливі ігри, малюємо, читаємо вірші, співаємо пісеньки, користуємося картками і постерами, вчимося користуватися словником, слухаємо аудіоматеріали, дивимося відеоматеріали, в хід йдуть навіть м’ячі, обручі та іграшки!

В середині кожного заняття проводиться Физминутку — один з обов’язкових, продуманих елементів в программе обучения английскому языку занятті з дітьми. Вона необхідна і важлива, тому що це «хвилинка» активного і здорового відпочинку для профілактики втоми, порушення постави, зору, і психоемоційна розрядка. Під час проведення веселих физминуток в ігровій формі діти розкріпачуються, а обговорювання нескладних фраз з рухами робить англійську мову дітей більш чіткої, ритмічної, емоційної, а також розвиває у них слухове сприйняття, увагу і пам’ять, виробляє координацію і удосконалює загальну моторику. Таким чином, продуманий відпочинок в 2-3 хвилини сприяє розвитку мови дітей і плавно підводить їх до наступного етапу заняття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *