Новости

Обувь Крокс

У виробництві медичного одягу ми використовуємо тільки якісні і професійні тканини обувь крокс провідних виробників, виробництва: Англії, Кіпру, Малайзії, Кореї, США і Японії. Всі тканини відповідають Російським стандартам безпеки і якості, що пред’являються до тканин і швейних виробів.

Відмінною особливістю обуви крокс таких тканин є презентабельний зовнішній вигляд протягом усього терміну служби: шовковистість, низький пілінг, стійкість кольору і білизни. Широка гамма кольорів дозволяє вибрати тканину відповідно до корпоративного кольором, виділити структурні підрозділи організації.

До групи входять обувь крокс, поліефірно-віскозна тканина, бавовняно-поліефірна, бавовняно-поліестерна і тканини з 100% бавовни, різної щільності від 115 до 250 гр / кв.м.

Завдяки своєму сумішевуму складу обувь крокс володіє відмінними зносостійкими і споживчими властивостями. Тканини міцні, малосмінаеми, гігроскопічність і повітропроникні. Відрізняються економічністю догляду: забруднення легко відпираються при температурі 40 — 60 градусів без використання дорогих порошків і спеціальних миючих засобів.

Тканини обувь крокс можуть піддаватися високотемпературної пранні і автоклавированию, стійкі до парової стерилізації. Ці тканини рекомендовані для медичного одягу, орієнтованої на експлуатацію в інтенсивних умовах. Завдяки високому вмісту в цих тканинах бавовняних волокон одяг гігієнічна і комфортна в носінні. Тканини відрізняються стійкістю фарбування, відсутністю міграції кольору і низьку усадку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *