Новости

Изготовление баннеров в Санкт-Петербурге

Технологія нанесення зображень за допомогою широкоформатного плоттера допускає роботу з плівкою, папером, банерної тканиною. З цієї причини, а також через адекватної ціни цифровий широкоформатний друк форматів А2, А1, А0 в Санкт-Петербурзі широко затребувана у бізнесу і приватних замовників. Її використовують як для зовнішньої реклами (оформлення білбордів, лайтбоксів, вивісок), так і для інтер’єрної реклами (оформлення виставкових стендів, вітрин). Для будинку або реклами замовляють: постери, плакати, афіші або изготовление баннеров в санкт-петербурге. Дизайнери інтер’єрів використовують для створення оригінального декору приміщення, наприклад, фотошпалер з індивідуальним малюнком.
якість
На сьогоднішній день изготовление баннеров в Санкт-Петербурге можна друкувати зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi.
цифровий широкоформатний друк в СПб — дешево. При цьому, використання цієї технології в поєднанні з сольвентними фарбами зображення довго не стирається і зберігає яскравість навіть на вулиці, що, в кінцевому підсумку, також економить гроші.
Кольоровий друк формату А2, А1, А0 в СПб: фото на полотні, банері
Компанія «projectnd.ru» пропонує адекватні ціни на виготовлення поліграфічної продукції.

Корпоративним клієнтам кольоровий друк изготовление баннеров в Санкт-Петербурге форматів А2, А1, А0 обійдеться дешево за рахунок додаткової знижки відразу після укладення договору. «projectnd.ru» працює на базі власної друкарні і тримає конкурентоспроможні розцінки при повному наборі матеріалів для друку.

Приватні особи замовляючи друк изготовление баннеров в Санкт-Петербурге фото на полотні в СПб можуть скористатися онлайн конструктором або отримати допомогу дизайнерів в будь-якому центрі мережі OQ.

Друк фотографій великого формату А2, А1, А0 в СПб
Чому варто звернутися в «projectnd.ru»:

Повний прайс-лист на наші послуги компанії викладений на сайті projectnd.ru. Вартість замовлення на друк фотографій А2, А1, А0 називається клієнту відразу після уточнення подробиць і залишається незмінною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *