Новости

Аленка интернет-магазин

Торт на shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/ — навіть звучить урочисто. Це розкішне блюдо традиційно є коржі з солодкого тіста, перешарованими кремом, джемом або іншими начинками. Їх готували на весілля, з нагоди дня народження, коронації або іншого торжества. Особливо був важливий цей круглий пиріг на обрядових святах: вважалося, що його форма, різні і смачні прикраси з сакральної символікою захищають від злих сил, надають життєвої енергії, здоров’я і забезпечують успіх на майбутнє.

Встановити «історичну батьківщину» цього десерту вже навряд чи вийде. Лінгвісти схиляються до версії італійського походження, так як саме слово походить від латинського і італійського torta, що означає «круглий хліб», а також «химерність», «скрученность». Тобто, древній торт — це смачний «хліб з завитками», що в цілому відповідає його суті. Заходьте на shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/ и купуйте солодощі.

За іншою версією його історія починається на Сході, де вишукані десерти прийнято було всіляко прикрашати, так що величезні страви з солодощами мали вигляд, що нагадує звичайні сучасні торти. Найсмачніше у нас на shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/.

Традиційно солодкий круглий хліб — це весільна страва. Пізніше його стали подавати і по іншим урочистих випадках, але саме на весіллі він завжди мав важливе символічне значення. Пишний, смачний, начинений ягодами, прикрашений фігурами з тіста, фруктами і цукровою глазур’ю, нерідко — з «сюрпризом» всередині у вигляді монетки або кільця, який обіцяє успіх і процвітання щасливцеві, який знайде його в своєму шматочку. Він скріплював союз молодят, заряджав їх долю взаємною любов’ю, багатством, плодовитістю і щастям. Обирайте саме якісне на нашому сайті shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/.

Важливо було не тільки те, як виглядав торт, а й те, хто його готував, які думки в нього вкладав і якими словами заговорював. Інгредієнти вибиралися найкращі, дорогі і складні, наприклад, в хід могло піти пряжене молоко замість звичайного, рідкісний плід, заморські прянощі та інше. Багато в чому, через складність приготування і завищених вимог до зовнішнього вигляду торт так і не став повсякденним блюдом і в усьому світі асоціюється зі святом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *