Новости

H07RN-F

Термостійкий кабель H07RN-F і провід

Основне застосування термостійкого проводу та кабелю — підключення до електромережі різних нагрівальних установок. Використання термостійких проводів і кабелю обов’язково при установці електропечей, термошафи, електросушарок, грилів і інших конструкцій, де використовуються високотемпературні режими.

Розшифровка абревіатур термостійкого кабелю
безгалогенний кабель

Силовий безгалогенний кабель H07RN-F не містить галогенів ні в оболонці, ні в ізоляціі.Появленіе такого виду вогнестійких кабелів пов’язано з тим, що кабелі з негорючою ПВХ оболонкою при горінні через галогенів виділяють токсичні речовини. Тому вогнестійкі Безгалогенові кабелі H07RN-F рекомендуються для місць з високим скупченням людей, наприклад, метрополітену, концертних майданчиків, стадіонів і т. Д ..
Кабелі силові з ПВХ ізоляцією

Термостійкий силіконовий кабель застосовується, коли ізоляція піддається впливу високих температур.
Кабель та провід в гумовій ізоляції, гнучкий

Гумовий кабель H07RN-F відмінно переносить вологість, має високий показник гнучкості і добре справляється з вібраційними навантаженнями.
кабель плоский

Кабелі плоскі H07RN-F або стрічкові — багатожильні кабелі, жили яких розташовані паралельно один одному в одній площині. Кожна жила при цьому ізольована окремо від інших жив. Використовуються для підключення периферійних пристроїв до комп’ютерів та інших електронних приладів.
Кабель інсталяційний для стаціонарної прокладки

Одножильний провід для розподільчих шаф

Одножильний провід: для багатостороннього застосування, по гармонізованим стандартам і з дозволом, з птімальной електромагнітною сумісністю, без галогенів, з розширеним температурним діапазоном, а також для спеціального застосування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *