Новости

Мустанг

З початком другої світової війни Англія і Франція, зіткнувшись з потужними німецькими повітряними силами, стали відчувати гостру потребу в сучасних винищувачах Мустанг. Закупівлі бойової техніки почалися з 1939 р Однак за своїми характеристиками куплені машини поступалися як німецьким винищувачам Вf109Е, так і новим винищувачам Англії і Франції. Англійці вирішили замовити за океаном новий винищувач, який відповідає вимогам британських ВПС. як його розробника і постачальника була обрана фірма Норт Амерікен, яка встигла добре зарекомендувати себе у англійських льотчиків. Незабаром створили ескізний проект винищувача, схвалений замовниками, підписали контракт на технічну розробку і будівництво нового літака, відповідно до якого першу машину передбачалося поставити в січні 1941 р

На винищувачі було вирішено використовувати двенадцатицилиндровий двигун «Аллісон» V-1710 з рідинним охолодженням і одношвидкісним нагнітачем. Без громіздкого турбокомпресора, застосованого на літаку «Локхід» Р-38, що має аналогічні двигуни, мотор винищувача NA-73X мав низьку висотність, що обмежувало область можливого застосування літака, проте інших відповідних двигунів рідинного охолодження в США в той час не було.

Перший політ нового винищувача відбувся в 1940 р, а в кінці зими 1941 року до випробування «Мустанга» (це назва літак отримав після прийняття на озброєння британських ВПС) приступили і англійці. В ході випробувань була досягнута максимальна швидкість 614 км / год на висоті 3965 м, відзначалися хороша керованість і злітно-посадочні характеристики. «Мустанг» незабаром визнали кращим з винищувачів, що поставляються в Англію з США по ленд-лізу. Однак недостатня висотність мотора «Аллісон» робили літак малоефективним в боротьбі з німецькими бомбардувальниками, які здійснюють під прикриттям потужних винищувальних сил нальоти на Англію. Вирішили використовувати його для дій по наземних цілях і для повітряної розвідки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *